Výroční schůze 2017

20.12.2017 00:00

Jako každým rokem i letos je nutnost zakončit rok výroční zprávu, ze které se dozvíme, jak se hospodařilo s majetkem, co se podařilo a co se nepodařilo. Po krátkém zahájení a minutě ticha za zesnulé hasiče přečetl starosta sboru hlavní zprávu. Naší největší aktivitu byly opět hasičské závody, kde družstvo mužů opět nezklamalo a obhájili 1. místo v celkovém poháru. Výsledný součet trestných bodů byl 8. Druhý v pořadí měl trestných bodů 21. to svědčí stále o našich kvalitách a dobré technice. Mladší a starší žáci začínají také nabírat na zkušenostech a umístění těsně pod stupněmi vítězů to dokazují. Nemůžeme zapomenout ani na různé akce jako zájezdy, stavění a kácení majky, rozsvěcování stromečků či pořádání zábav. Letošek i nadále patřil nákladnější roky, jelikož se stále upravuje prostot kolem výletiště a v dalším roce tomu nebude jinak. Celkové hospodaření bylo ze strany všech zúčastněných kladné a nezbývá nám, než se těšit na další společný rok.

 

Petr Hanzlík

Zpět

 

Počet návštěv