Víkendový pobyt na Příschlopu

30.11.2015 13:45

O víkendu 27-29.listopadu jsme se opět jako každý rok vydali do Velkých Karlovic na chatu Příschlop. V pátek jsme vyrazili v 16:00 a na místo už dojeli za tmy. Po zjištění,že baterie na Led světla je vybitá, jsme zapálili svíčky, a jak za starých časů jsme si skoro po tmě užívali praskání v kamnech a večer zpříjemnili vyprávěním ruzných zážitku a stolními hrami.Zhodnotili jsme sezonu a přemýšleli nad změnami v té nadcházející. V sobotu ráno v 9:00 jsme se vydali na plánovanou túru na rozhlednu Ztracenec ke Třem křížum...po návratu na chatu jsme se posilnili z vyčerpávající tůry a v 16:00 vyrazili na návštěvu do hostince u Vojvodíků, kde jsme vždy vítáni a navíc jsme mohli panu Vojvodíkovi pogratulovat ke třetímu místu ve veteránském MS ve vzpírání, které se konalo v říjnu ve Finsku. Zároveň jsme měli štěsí, protože se tam zrovna konala pro všechny oblibená zabíjačka a zábava se protáhla až do 22:00. V neděli jsme uklidili chatu nasekali dříví a vydali se na cestu domů. Doufáme že v příštím roce opět zavítáme do tamní divočiny 

Martin Paták

Zpět

 

Počet návštěv