STROMEČEK

29.01.2011 05:10

 

 

Dne 4.prosince jsme uspořádali pro nás a naše spoluobčany rozsvícení společného vánočního stromečku. V areálu letního výčepu byla vzhledem k počasí,(kdy teploměr ukazoval -16°C),celkem početná návštěvnost.Vzhledem k teplotě a nedostačující kapacitě Rumovky pojmout všechny hosty,by se účast všech dala nazvat spíše hrdinským činem,než kulturním zážitkem.A tak jsme se snažili zahřívat,jak se dalo.Spoustou ohníčků,čajíkem,punčem a dobrůtkami,které připravily některé naše hospodyňky.Když se začalo stmívat,(snad proto,že jsme hodní),přišel mezi nás Mikuláš s andělem a nezbytnými čerty.Podělil nadílkou malé i velké.

Když se úplně setmělo,přišlo na rozsvícení stromečku.Za zvuků koled a prskání prskavek ,předvedl náš dvorní elektrikář, Petr Maliník,své dílo.A stálo zato.Stromeček byl opět krásný.

A pak jsme si dosyta užili krásných písniček,protože nám přijelo zahrát Valašské peklo.Dva kluci z Valašského Meziříčí, s cimbálem a houslemi .Měli tak široký repertoár a tak se líbili,že po odehraní smluveného času,museli ještě hodinku přidat.

Zpět

 

Počet návštěv