Soutěž Grand Prix 8.okrsku - Klečůvka

28.05.2017 11:54

Neobvykle kráné počasí nás provázelo na 1. soutěži GP na Klečůvce. V předchozích ročnících nás provázel vždy májový deštík, ale letos tomu bylo naopak. V tomto seriálu se nachází 6 soutěží. Každá soutěž je na jiném místě respektive místě jednoho ze soutěžících. Soutěž začalo startem mladých hasičů už ve 13 hodin. Naši mladší žáci předvedli krásný výkon a pomenších chybách skončili na 5. místě. Starší žáci se opravdu zlepšují a po předvedeném útoku působili na 3. místě. Bohužel je ještě soutěžící z Lípy přeskočili a museli se tak spokojit se 4. místem. I tak se radovali, jelikož už ví, že můžou bojovat o podiová pozice. A jak to bylo mezi muži? Začátek byl na 15:00. Naše cíle byly opět obhájit titul, ale těsně před startem to vypadalo, že k tomu možná nedojde. Trať začíná během přes překážky, kde při doběhu na pomocnou základnu berete věci a provádíte požární útok. Jeden člen zůstává na základně. Jelikož měl náš "savičář" zraněný kotník, byla volba jasná. To se ovšem změnilo v okamžiku, kdy si "košař" Tomáš Malaník vyhodil koleno při zkoušce přes překážku. Museli jsme ho odtáhnout na základnu a nakonec musel běžet "savičář" Robert Chmela. Tím se zdálo, že bude rozhodnuto a že začátek sezóny nezačne moc dobře. Přesto jsme to nevzdali a všichni bojovali až do konce. O to víc nás poté překvapilo, když jsme zjisitli, že jsme se těsným časem dostali před Ostratu a tím i do vedení celé soutěže! Ostatní soutěžící jen nechápavě kroutili hlavami, jak je možné se vyhecovat k takovému výkonu. Tento stav se i po doběhnutí posledních soutěžících nezměnil a překvapivě"handicap tým Paseky" slavil další úspěch na poli soutěží!   

Zpět

 

Počet návštěv