GP Želechovice

16.08.2015 13:57

Poslední soutěží našeho seriálu byla již tradičně v Želechovicích. Na tuto poslední akci jsme se poctivě připravovali, jelikož jsme byli stále ve hře o absolutní prvenství, ale na to budeme potřebovat trochu štěstíčka. Jako první zahájili soutěž domácí. Slalom zvládli bravurně, avšak klopýtnutí proudaře způsobilo, že dosažený čas nebyl nijak oslnivý a vlastně nám to nahrálo do karet. Díky kvalitní průpravě soupeřů se také Jaroslavicím podařilo přeskočit Želechovice a přišla naše chvíle. Vítězství v soutěži by znamenalo také vítězství celkové a byli jsme si toho dobře vědomi. Už start naznačoval, že jsme na dobré cestě a díky preciznosti a přesnosti se mohli radovat z nejlepšího času, což znamenalo "zlatý Hatrick" v tomto seriálu. Bujaré oslavy proběhly ihned na Pasekách v Rumové chýši za burácení silného deště a s podporu ostratských hasičů a hasiček, kteří si s námi přijeli vypít kalich radosti, a tak oslavit úspěšnou sezónu v GP 2015!

Zpět

 

Počet návštěv