Soutěž GP Ostrata 24.7.2010

25.07.2010 13:09

Soutěž v Ostratě se konala jako každý rok v Ostratském náročném terénu a tradičně, za deštivého počasí. Zúčastnilo se 15 družstev, z toho 4 týmy žen a 11 týmů mužů. Jako první nastoupila na trať domácí  Ostrata, která svým skvělým časem 37,40  zabodovala a udržela prvenství. Moc jim gratulujeme.

Naše družstvo mužů startovalo předposlední , před hosty ze slovenského  Rudníku. I za deštivého počasí a v rozmáčeném terénu se nám podařilo dokončit útok bez chyby s časem 39,61 a obsadit druhé místo ,jen těsně před družstvem ze Želechovic , ketré dosáhlo času 39,94.

Naše ženy vyrazily na trať 6. v pořadí. Útok se jim vydařil a dosažený čas 46,75 s.  vynesl 1. místo v kategorii žen a celkově 8. místo v soutěži.

Jako druhé z  žen skončilo družstvo z Lípy ( 60,45) a na třetím místě se umístily ženy ze Želechovic, které startovaly na 13. pozici (82,50). Útok se nevydařil družstvu žen ze Slušovic, kterým selhala mašina.

Těšíme se na všechny u nás na Pasekách na Memoriálu Vlastislava Ševčíka - GP Paseky 31.7.

Video ze soutěže od Jendy Pospíšila v sekci videa a zde .

 

Zpět

 

Počet návštěv