Rozsvěcení stromečku s mikulášskou nadílkou

16.01.2013 17:12

1. prosince 2012 jsme v prostoru výletiště u Rumovky uspořádali již tradiční rozsvěcení stromečku. Prostředí jsme vyzdobili do vánoční atmosféry, ať se tam líbí nejen nám, ale i spoluobčanům, kteří se i přes chladné počasí rozhodli společně strávit sobotní odpoledne. Musím říct, což nás velmi potěšilo, se jich sešlo hodně. Stejnou radost jsme měli i z velkého počtu dětí, které přišly s očekáváním nadílky od Mikuláše. A ten opět nezklamal a přišel v  doprovodu nejen krásného anděla, ale i čertů 1.kategorie, kteří u těch nejmenších, a možná i větších, kteří trošku během roku zlobili, vyvolali obavy, jestli si je sebou neodnesou do pekla. Po nadílce jsme dostali všichni ještě jeden dárek, v podobě krásného zpěvu v podání Ilony Maňasové, studentky mezinárodní konzervatoře v Praze. Na její vystoupení navázal vrcholný bod odpoledne, rozsvícení stromečku. A jak jinak, zase je nádherný, protože si ozdoby na něj vyrobily děti samy. Náš pocit spokojenosti ještě podpořilo to, že všechny výtvory z kuchyní našich hospodyněk i pohoštění pro spoluobčany, které donesli samotní návštěvníci, se snědlo a vypilo. Vždyť co potěší hostitele víc, než když hostům chutná a mají pohodu.Protože se  akce na Pasekách  vydařila, rádi jsme přijali pozvání na rozsvěcení obecního vánočního stromečku. Stejně jako u nás, líbilo se nám i v Želechovicích. Počasí bylo sice kapku mrazivější, ale i tak se sešlo spoustu lidiček, kterým snad naše nabídka chutnala.A proto patří poděkování nejen všem, co měli starost s organizací, ale hlavně všem těm, pro které se tyto akce konají, tedy vám všem, co jste za námi přišli.

Zpět

 

Počet návštěv