Pohárová soutež Grand-prix na Klečůvce 29.5.2010

08.06.2010 20:39

Letošní závod měl obtížný terén ale počasí se vydařilo. Soutěž začala mladými hasiči, celkem se zůčastnilo 8 družstev.  Naše družstvo starších žáků se umístilo na krásném 2. místě hned za Lípou. Na třetím místě skončily Želechovice, za nimi Klečůvka a Provodov.                       
                      
Závod družstev mužů byl od počátku napínavý, nervozita byla velká. Nakonec se našemu týmu podařilo zvítězit s malým náskokem necelé vteřiny.
Druhé místo obsadily Želechovice , třetí skončily Jaroslavice. Tímto jsme vstoupili do nového ročníku velmi dobře, ale je vidět ,že sezona bude hodně vyrovnaná. 
                                                        
Naše družstvo žen startovalo jako 7. Útok předních pozic byl perfektní a rychlý, nebýt chyby při kýblování, určitě by byl čas velmi dobrý. Náš tým žen skončil na druhém místě za Lípou, třetí místo získaly ženy z Želechovic.

 

                                  Klecuvka 2010

Zpět

 

Počet návštěv