Oslavy založení sboru SDH Paseky

08.10.2016 15:36

Oslavy založení sboru SDH želechovice Paseky

 

3.9.2016 se konala na Pasekách oslava 60-ti let založení sboru SDH Paseky. První zářijovou sobotu provázelo slunečné počasí a to přilákalo spoustu návštěvníků. Zahajovacího proslovu se ujal sám starosta sboru a po přečtení historie a zajímavostí, došlo k ocenění členů. Jedním z bodů programu bylo také slavnostní otevření nové klubovny starostou obce. V sále byla k vidění historie a úspěchy sboru a na výletišti například koňské hasičské povozy či nejnovější technika a to vše za doprovodu cimbálové muziky. Nechyběla ani ukázka mladých hasičů z okolních vesnic. Jedna z rarit byla koňka s parním pohonem dovezená z Pohořelic. Je jediná na světě a plně funkční. Oslavy poté probíhaly do nočních hodin se skupinou Premier. Poděkování patří všem hostům, že přišli, a převážně čelnům i nečlenů, kteří se podíleli na celé přípravě.

 

Seznam oceněných:

Čestné uznání Krajského sdružení hasičů ( ČU KSH):

Časta Zdeněk

Vávra Karel ml.

Vávra Tomáš

Vávrová Anna

Ludmila Pospíšilová

 

Medaile „Za příkladnou práci“:

Hanzlík Petr

Paták Martin

Vajdák Luděk

Dolina Miroslav

Malaník Petr

Ventrča Tomáš

Sedlář Josef

 

Medaile „Za Věrnost“:

Hanzlík Rostislav = 40let

Malaník Pavel = 30let

Červenka Karel = 40let

Paták Jaroslav = 40let

Malaník Miroslav = 40let

Dolinová Pavla = 20let

Frýdlová Lenka = 20let

Zpět

 

Počet návštěv