Okrsková soutěž Klečůvka 2016

18.05.2016 00:00

Jako první soutěží naše SDH zahajovalo sezónu na Klečůvce a to v rámci okrsku. Celou soutěž doprovázely mírné přeháňky. První disciplínou byla klasická štafeta 4x100 a druhou požární útok. Naše mužstvo bylo mírně oslabeno z důvodu několika se konajících akcích ve stejný den, ale přesto jsme věřili ve stupínkové umístění. Naše mužstvo se postavilo na štafetu s tím, že do toho dáme vše a po dokončení všech účastníků jsme překvapivě okupovali první příčku. Požární útok je přeci jen trénovanější disciplína a očekával se velký boj. Díky 4. startovní pozici jsme měli přehled o dosažených časech a věděli, že šance na dobré celkové umístění máme. Náš útok se povedl víceméně bezchybně a díky pochybení našich rivalů ze Želechovic, jsme se tak mohli radovat z prvního místa celkově. Náš tým ukázal, že dravost honáků a zkušenost matadorů má stále na nejvyšší umístění, a o to více nás těší tento úspěch :) Další akce bude 28.5.2016 opět na Klečůvce, ale tentokrát již jako 1. soutěž GP poháru VIII. okrsku.

 

Petr Hanzlík

Zpět

 

Počet návštěv