Okrsková soutěž Klečůvka 2012

26.05.2012 13:13

V sobotu 12. května se uskutečnila okrsková soutěž na Klečůvce. Soutěž se měla konat u nás na Pasekách, ale kvůli kolizi s Rallysprintem Kopná,kterého se účastnilo několik našich členů, se soutěž musela přesunout na Klečůvku. Kopná měla také vliv na složení týmů. Ženy se neposkládaly vůbec a tým mužů byl spíše týmem dorostu. A na tréninku to bylo znát, ale jak se říká: těžce na cvičišti, lehce na bojišti.

Soutěže se zúčastnilo 8 týmů mužů a 3 týmy žen. Přivítalo nás psí počasí, kdy se měnila jen intenzita deště. Jako první byla na programu štafeta 4x100 metrů(okno,bariéra,minimax,kladina). Ta se nám povedla, a výsledkem byl překvapivý první čas i před favority z Želechovic. Následoval požární útok. Po odstartování jsme letěli jako o život, vše klaplo, levý terč byl zhozen v čase 21,5 sekund, ale bohužel u pravého proudu se nestihly natáhnout hadice a byl z toho čas přes 33 sekund. Ale i tak jsme předvedli, že i my mladí dokážeme být hodně rychlí, jen to chce trénovat a vyhnout se chybám.

Po sečtení trestných bodů to nakonec stačilo na krásné 3. místo. Vítězem se stalo družstvo z Želechovic, druzí skončili borci z Jaroslavic.

 

Martin Rakušan

Zpět

 

Počet návštěv