Okrsková soutěž 2013

25.05.2013 13:49

Po dvouleté pauze jsme letos pořádali okrskovou soutěž v požárním sportu. Avšak opět díky termínové kolizi s Rallysprintem Kopná (které se účastní několik našich členů) nebylo uspořádání soutěže jednoduché, ale zvládli jsme to na jedničku. Soutěže se zúčastnilo jeden tým mladších žáků, dva týmy starších žáků, dva týmy žen a 6 týmů mužů. Soutěž mladších i starších žáků ovládlo družstvo z Lípy. Také u žen se radovalo družstvo z Lípy (bohužel opět bez účasti našich holek), druhé místo si odvezly holky z Želechovic.

Náš sbor měl jediné zastoupení v soutěži mužů. Ve štafetě 4x100 metrů jsme skončili druzí se ztrátou jedné vteřiny na Želechovice. Pak následoval útok, který se nám nepovedl. Jedno "céčko" vylétlo z rozdělovače a jeho opětovné zapojení zabralo mnoho času. Nakonec z toho bylo 3. místo za týmy z Želechovic a Jaroslavic, za námi se umístila družstva z Lužkovic, Lípy a Klečůvky

Výsledky z webu SDH Želechovice zde

Zpět

 

Počet návštěv