Okrsková soutěž 8. okrsku

16.05.2017 06:55

13.5.2017 to sobotním odpolednem na Pasekách hřmělo! Nešlo však o bouřku nýbrž o začátek hasičské sezóny. Soutěžilo se ve dvou disciplínách a to v běhu na 4x100m s překážkami a požárním útoku. Celý den začal startem mladých hasičů. Ti měli jako první disciplínu štafetu dvojic a poté požární útok. Za Paseky se na start postavili mladší i starší žáci. Mladší žáci skončili sice druzí ze dvou, ale jejich výkon patřil mezi nejroztomilejší! Starší žáci se po 5. místě ve štafetě a 3. v útoku vyšplhali na konečné 4. místo celkově. Jde vidět, že vedoucí s nima pracují dobře a pomaličku se posouvají vzhůru. Mezi muži to byl opět vyrovnaný boj na na štafetě, kde se nakonec radovalo naše družstvo, které skončilo o desetiny vteřin před Jaroslavicemi. V požárním útoku se čekaly také vyrovnané boje, ale to neplatilo pro naše družstvo. Paseky dokázaly opět na dráze 100m najít "zkratku" a s rozdílem více než 6 vteřin na druhého bylo o prvenství postarané. Druhé skončilo družstvo z Lípy a na pomyslný stupínek nás ještě doplnil tým Jaroslavic. Poděkovaní patří všem, co se podíleli na chystání tratě, starali se o průběh soutěže a pomohli při závěrečném úklidu. 

Zpět

 

Počet návštěv