Okresní kolo Březová 2014

10.06.2014 16:11

V sobotu 7.6. se konalo okresní kolo v požárním sportu na Březové. Letos, stejně jako loni, bylo mužstvo složeno z výběru 8. okrsku v majoritním složení pasekářů, doplněné o kluky z  Želechovic a Lužkovic. Jako první na řadě byla štafeta jednotlivců, kde se nejlepším výkonem z našeho výběru blýskl Michal Směšný, a to 22. místem z 60-ti cvičících. Druhá v pořadí byla štafeta 4x100, kde se náš tým umístil na krásném 4. místě. Ovšem co vyrazilo dech i samotnému výběru, bylo 1. místo v požárním útoku. Tento úspěch náš okrsek ještě nikdy nezaznamenal a díky těmto výsledkům jsme se mohli radovat z celkového 3. místa absolutně, což je historicky nejlepší umístění v okresním kole. Velký dík patří Martinovi Patákovi za trénování, Adamovi Kruťovi za organizaci tréninků a všem ostatním – jmenovitě: Lukášovi Kruťovi, Lukášovi Dolinovi, Michalovi Směšnému a Patriku Coufalíkovi (oba Želechovice) a Ondřeji Kmentovi (Lužkovice) za reprezentaci našeho sboru. Věříme, že v příštím roce úspěch zopakujeme J

 

 Petr Hanzlík

 

Zpět

 

Počet návštěv