Netradiční soutěž Radíkov 2011

19.06.2011 17:07

 

V sobotu 18.6. se náš tým mužů zúčastnil “Netradiční soutěže” v Radíkové u Olomouce. Netradiční pro nás byla z toho důvodu, že trasu k základně bylo nutno zdolat přes rybník na gumovém raftu.

Poté následoval požární útok kdy všechny družstva musela jít se strojem Tohatsu (kterou vlastní např. Ostrata). Sálo se z rybníka. Ze Zlínského kraje se soutěže, kromě nás, zúčastnila ještě mužstva z Ostraty a Zdounek, ostatní  byli reprezentanti Olomouckého kraje. Na soutěž přijelo 15 družstev mužů a 6 družstev žen. Byly dva pokusy, my jsme byli na řadě jako 13. Pro většinu z nás mělo být svezení na raftu premiérou, ale i tak jsme neztráceli dobrou náladu a víru ve vítězství. Bohužel nám pokus nevyšel podle našich představ. Uprostřed rybníka jsme se začali točit téměř o 360° stupňů, čímž jsme ztratili mnoho času, ale potlesk fanoušků nás hnal dál k dokončení útoku.

Čas 1:33 patřil mezi nejhorší, zato jsme se pořádně nasmáli. Druhý pokus se povedl o moc lépe a s časem 1:18 jsme byli docela spokojení. Výsledkem bylo 11. místo. Na to, že to byla naše premiéra, to nebylo až tak špatné. Příští rok to určitě vylepšíme.

Zpět

 

Počet návštěv