Memoriál Stanislava Štěpáníka

08.09.2015 07:12

Jako již tradičně i letos jsme zavítali na soutěž v požárním útoku do Ludkovic, jakožto poslední soutěž v naší sezóně. Na tomto území se nám dlouhodobě daří, což dokazuje 6 vyhraných ročníků z 10ti prozatím uskutečněných. Letošní 11. ročník nebyl ničím výjimečným. Trať byla připravena skvěle, kde po zdolání opičí dráhy a překonání koryta potoka byly připraveny elektronické terče. Náš útok proběhl bez větších problémů a dostali jsme se do vedení. Náročnost terénu si vyžádala spoustu obětí v podobě drobných i větších chyb soupeře, které nakonec rozhodly o celkovém výsledku v náš prospěch a pohár opět putuje na Paseky.

Petr Hanzlík

Zleva: Michal Směšný, Petr Hanzlík, Lukáš Kruťa, Tomáš Malaník, Lukáš Dolina, Adam Kruťa, Martin Rakušan. Technická jednoruká podpora: Martin Paták

Zpět

 

Počet návštěv