Memoriál Stanislava Štěpáníka Ludkovice

08.09.2012 11:54

5. srpna jsme vyjeli na soutěž do Ludkovic, této soutěže se účastníme každý rok. Znovu jsme soutěžili se třemi družstvy, tentokrát tým mužů "B" byl složený jen z mladých kluků, většině bylo mezi 15 a 16 roky.

Trať pro každou kategorii je odlišná, holky po startu musely proběhnout pneumatikou, poté běžet k základně, vzít hadice, oběhnout strom a proudaři museli vyběhnout prudký kopeček. Soutěžily 3 ženské týmy, naše holky předvedly pěkný útok. Konečný čas stačil na 2. místo, zvítězil Řetechov, druhé byly Ludkovice.

Muži měli trať těžší, po startu také proběhly pneumatikou,ale od základny běželi přes potok na druhý břeh, tam oběhli strom, znovu přes lávku přes potok a poté po rovince směrem k terčům, proudaři opět vybíhali prudký kopeček. Soutěžilo 12 družstev.

Tým "A", stejně jako loni, předvedl bezchybný výkon. První místo všechny potěšilo :-).

Všichni byli zvědaví, jak se s tratí poperou kluci z týmu "B". Naštěstí se jim vyhnula větší chyba a výsledkem bylo 4. místo, jen pár setin od třetího místa.

Tři poháry z jedné soutěže určitě potěší :-)