MAŠKARNÍ BÁL NA PASEKÁCH 10.2.2018

15.02.2018 21:50

Tradiční únorové maškarní plesání opět nemělo chybu. Sešla se tu společnost, která se jen tak nevidí. Bezdomovci si ustlali na  zemi, Sněhurka a  přerostlí trpaslíci zahráli poda- řenou scénku, navštívila nás parta Lipjanů, taky blonďatá princezna, která si ovšem zapomněla oholit ra- šící vousy, krásná Fiona a  úchvatný Shrek, z lesa přiběhlo pár hříbků, různá zvířátka, motýlci – no lidská tvořivost opět pobavila všechny zúčastněné. První místo zaslouženě získalo dvanáct měsíčků, kteří se posadili kolem ohně uprostřed sálu a rozdávali vizitky se jménem, aby všem bylo jasné, kdo právě převzal vládu. Celý večer se neúnavně tančilo při osvědčené a výborné kapele Rocksoar. Dík patří všem, kteří se postarali o chutné pohoštění, obsluhu a taky všem, kteří přinesli dárky do  tomboly, připravili výzdobu sálu a  podíleli se jakkoliv na hladkém průběhu večera. 

Pavla Hanzlíková

Zpět

 

Počet návštěv