Gulášfest aneb pasecký kotlík 2016

15.10.2016 00:00

Dne 24.9.2016 se uskutečnil již 3.ročník ve vaření guláše - Pasecký kotlík 2016. Hojná účast veřejnosti potvrdila, že tato se pevně usadila v harmonogramu akcí SDH Paseky. Areál,který je od letošního roku oživen zbudováním nové klubovny, brzy zaplnila vůně připravovaných soutěžních vzorků gulášů. V letošním ročníku soutěžilo celkem 7 soutěžních týmů. Guláše se povedy, všichni si pochutnávali a tak porota určila stupně vítězů: 1. Tým Miroslava Salaje, 2. Tým Jaroslava Patáka, 3. Miluška Rajnochová. Ke skvělé atmosféře přispělo, jak nádherné počasí, tak velmi příjemná živá hudba, která byla k tomuto dění jak stvořená. Poděkování patří všem, kteří se podíleli na uskutečnění této akce a také sponzorům za poskytnutí hodnotných cen pro všechny odvážné soutěžící. Tak opět za rok nashledanou.

                                                                                                                                                        Marek Kobliha, pořadatel

Zpět

 

Počet návštěv