Grand Prix VIII. Okrsku 2017

02.09.2017 14:48

GP VIII. Okrsku 2017

Letos tomu nebylo jinak a opět jsme se postavili na start našeho oblíbeného seriálu Grand Prix VIII. okrsku. Naše představa byla jasná a to opětovné obhájení celkového prvenství. Vše začalo soutěží na Klečůvce, kde jsme vyhráli i přes menší zranění dvou kolegů. Další akce se konala v naší oblíbené Ostratě. I zde jsme v pozměněné sestavě ukázali, proč patříme mezi favority a náš čas už nebyl překonán. V Lužkovících se nám povětšinou nedařilo, ale doufali jsme, že tentokrát se k nám přikloní štěstí a vyhrajeme. I přes malé chyby jsme přesto těsně zvítězili a v celkovém hodnocení si upevnili první místo. Závod v Lípě patří také k našim oblíbeným a letos tomu nebylo jinak. Výsledek nás trošku zklamal a nakonec jsme si odvezli 3.místo. Nápravu jsme chtěli udělat na naší domácí soutěží i z důvodu, že loni si odvezla pohár Ostrata. Díky znalosti trati a a dobře zvolené taktice, jsme naše soupeře porazili rozdílem třídy. Tímto vítězstvím jsme si pojistili celkové prvenství a mohli předčasně slavit „titul“. Poslední závod se konal v Želechovicích. I přes jistotu „titulu“ jsme chtěli ukázat, že se nevzdáme a zabojovali ve smíšeném složení. S nádherným časem jsme se zařadili na stupínek nejvyšší a tam setrvali až do konce soutěže. Suma sumárum jsme letošní GP proletěli pouze s jedním pochybením, které nás ale nemuselo mrzet. Poděkování patří všem, kteří se aktivně zapojili nejen v samotném cvičení, ale také při přípravách soutěží, údržbě techniky nebo také našim stálým fanouškům a přátelům za podporu.

 

Petr Hanzlík

Zpět

 

Počet návštěv