Grand prix Klečůvka

29.05.2018 18:46

V sobotu 26.5.2018 se uskutečnila první soutěž našeho poháru 8. okrsku mužů a žen. Jako již tradičně na Klečůvce, avšak za netradičního slunečného počasí. V této soutěži je pouze jedna disciplína v požárním útoku. Po startu se přebíhá celé fotbalové hřiště s překážkami, zakončené opičí dráhou. Po převzetí nářadí z pomocné základny už probíhá klasický útok na elektronické terče. Tato trať je nám známá už po několik let a po většinu se nám taky dařilo triumfovat. Letos jsme v to také doufali a nechtěli nechat nic náhodě - tím chci říct, že jsme si dali dopolední první trénink :) Taktika byla zvolena správně, ale menším pochybení u hadic "B" jsme se po našem útoku zařadili na druhé místo. Toto místo jsme okupovali až do konce soutěže a první místo si zaslouženě odvezlo družstvo z Ostraty, kteří byli 1 vteřinu před námi. Na stupínek nás doprovodilo družstvo z Lípy, které zaostalo o pouhých 0,05 vteřin. Jde vidět, že  se týmy srovnávají a doufejmě, že budou letos o to pestřejší souboje.

Petr Hanzlík

 

Zpět

 

Počet návštěv