GP Klečůvka 2013

25.06.2013 13:47

Jako každý rok tak i letos se konala první soutěž GP na Klečůvce. Za Paseky letos soutěží nově poskládaný tým mužů složený z mladých a zkušených hasičů. Začátek byl naplánován na 14:00. Sešlo se zde celkem 12 družstev – z toho 4 týmy žen a 8 týmů mužů. Trať byla stejná jako předchozí ročníky -  přeběhnutí hřiště s nízkou překážkou, přeběhnutí cik cak slalomu, poté vzít hadice z pomocné základny a provést požární útok. Počasí nám opět nepřálo a skoro celou soutěž pršelo. Jako první se nachystaly na start ženy a po nich muži. Náš tým měl poctivě natrénováno a tak jsme očekávali velmi dobrý výsledek. Ale jak to tak bývá, chybička se vloudila a to na stroji zavřeným ventilem. Kluci to ale nevzdali a útok dokončili, výsledný čas byl 61,18 s. tedy 6. místo. Průběžné pořadí v GP je 5.místo. Další soutěž se koná 6.7. v Lužkovicích, přijďte všichni fandit!

 

Omlouvám se za zhoršenou kvalitu fotografií.

Foto: pasekar.rajce.idnes.cz/GP_Klecuvka_2013/

Zpět

 

Počet návštěv