GP 8. okrsku 2018 - shrnutí

15.08.2018 19:17

Hasičská sezóna je teprve v půlce a pro GP 2018 byla soutěž v Želechovicích 11.8.2018 tou poslední. Po dlouhé době ještě nebylo rozhodnuto o konečném pořadí na prvních třech místech. O první místo v celkovém pořadí mohly bojovat 4 týmy z nichž my jsme k tomu měli díky slušným výsledkům nejblíže. Na Klečůvce, Ostratě i v Lužkovicích jsme vybojovali první místa. Horší už bylo 3. místo v Lípě a samozřejmě nás nejvíce mrzelo předposlední bodované místo na domácí soutěži, ale na druhou stranu nás těšilo vítěztví domácího "B" družstva (nebodovali do seriálu), kde se poskládali veteráni cvičící naposledy za prezidentování Václava Havla. V Želechovicích jsme byli na řadě jako sedmý. Věděli jsme na jaký čas se dostat, abychom dosahovali příčky nejvyšší, ael nervozita dělala svoje. Po útoku Ostraty jsme věděli, že to bude těžké, ale určitě nic nevzdávali. Běh i zapojení klapl na jedničku a díky rychlým sestřelům a dobré mašině jsme předběhli všechny a věděli, že už nám nemůže nikdo vítězství vzít. To se také stalo a mohli jsme slavit první místo v soutěži i v seriálu. Po dlouhé době se také poskládalo družstvo žen. Premiéra byla na Pasekách, kde po chybě skončily na 4. místě. V Želechovicích už nezaváhaly a už si odvážely 2. místo. Velké díky patří všem soutěžícím, organizátorům, fanouškům a příbuzným, kteří byly velkou podporou pro průběh soutěží.     

Zpět

 

Počet návštěv