Barum rally Zlín 2012

08.09.2012 12:13

V rámci Barum Czech rally se i letos pořádala Star Rally historických aut. Jedná se o demonstrační jízdu historických aut, které nejedou na čas, ale odborná komise hodnotí jejich výkon(nasazení posádky, pobavení diváků,smyky....) a podle toho určuje pořadí. Letos se účastnili i 3 pasekářské posádky, většina z nich byli naši hasiči. Číslo H14 vezli na svém voze Škoda 130LR Staňa Chytil s Pavlem Balajkou, H22 se Škodou Favorit 136L Martin Paták s Pavlem Malaníkem a H39 Škoda 100L s posádkou Petr Krajča a Honza Pospíšil. Odborné komisi se z těchto posádek nejvíce líbil výkon Stani Chytila, který obsadil 5. místo. Posádka si odvezla poháry za páté místo a určitě je i těší, že byla druhou nejlepší českou posádkou. Petr Krajča a Martin Paták obsadili 11., resp. 12. místo. Gratulujeme!!!

Zpět

 

Počet návštěv