Aktivita mladších hasičů

16.04.2018 00:00

V  únoru nás čekala první soutěž tohoto roku a  tou byla uzlovací soutěž v Jaroslavicích. I přes velkou konkurenci jsme se umístili celkově na pěkném 3. místě. 

V pátek 9. března 2018 jsme pro naše mladé hasiče uspořádali diskotéku, kde jsme si zahráli spoustu her, zazpívali si karaoke a  zasoutěžili si mezi sebou v  různých disciplínách. Akce se protáhla až do  večerních hodin a všichni jsme si ji moc užili. 

Dne 7. dubna 2018 nás čekala první venkovní soutěž O  pohár Štípského beránka. Účast byla opravdu velká a  to 28 družstev mladších žáků a 27 starších. My se zúčastnili v obou kategoriích a musíme říct, že po roce a půl tvrdé práce a tréninků naši mladí uká- zali, že na to opravdu mají a možná se už letos dočkáme nějaké medaile či poháru. 

V pátek 13. dubna 2018 jsme místo klasického tréninku uspořádali brigádu. Rozdělili jsme se do tří skupinek a sbírali odpadky okolo cesty na Pasekách, směrem do Želechovic a  také cestou do Vidov. Poté jsme si u  naší klubovny opekli špekáčky a zahráli fotbálek. 

Karolína Vávrová 

Robert Chmela

Zpět

 

Počet návštěv