Aktivita mladších a starších žáků na Pasekách

21.08.2018 18:33

Mladí hasiči: 16. 6. jsme se zúčastnili pohárové soutěže v Želechovicích, kde se nám bohužel moc nedařilo a tak starší žáci skončili na 10. místě a mladší žáci na 6. místě. Následovala soutěž v Pozlovicích a na Veselé, kde se nám dařilo o něco lépe, ale výsledek taktéž nebyl uspokojivý. Naši mladí hasiči se nenechali odradit a pilně trénovali, v Hrobicích se nám podařilo i přes velkou konkurenci obsadit 5. místo v kategorii starší a 2. místo v kategorii mladší. Největší úspěchy však přišly až na soutěži v Lípě, která se konala 21.7. Zde naši starší žáci obsadili 1. místo a jejich čas 16:14 už do konce soutěže nikdo nepokořil. Mladším útok klapl také a skončili na 3. místě. Nejočekávanější soutěž pro nás však byla na domácí půdě. Po pečlivém tréninku starší žáci předvedli čas 15:37, který je doteď náš nejlepší čas vůbec a nikdo ho už z ostatních starších žáků nepřekonal. Odnesli si zasloužené 1. místo. Mladším se útok povedl také, první místo jim uteklo jen o půl sekundy a druhé jen o pár setin sekundy. Výsledkem bylo i tak krásné 3. místo.

Karolína Vávrová a Robert Chmela

Zpět

 

Počet návštěv