Aktivita mladších a starších žáků na Pasekách

20.08.2017 20:53

Družstva mladých hasičů ani o prázdninách nezahálý a pravidelně se schází každý pátek. Během prázdnin jsme se zúčastnili pohárové soutěže v Lípě a naší domácí soutěže na Pasekách. Za necelý rok se naše 2 družstva žáků posunula o velký krok dopředu a výsledky se stále zlepšují. Naše družstvo mužů je jim velkým vzorem a mladší se jim chtějí co nejrychleji vyrovnat. V září nás čekají ještě 2 soutěže a to v Neubuzi a v Ludkovicích, v říjnu pak podzimní kolo hry Plamen. Abychom si také odpočinuli od tréninku a trochu se pobavili, uskutečnili jsme dvoudenní akci, která měla být venku, ale kvůli deštivému počasí jsme ji přesunuli na sál požárního domu. Během sobotního odpoledne jsme si společně zahráli hry, udělali táborák a večer absolvovali stezku odvahy paseckým lesem, ve kterém čekalo i pár překvapení. Po náročném večeru všichni včetně vedoucích usnuli na sále požárního domu.

 

Robert Chmela, Karolína Vávrová

Zpět

 

Počet návštěv